Центр ДП та ВПВ запрошує молодь до занять у гуртках військово-патріотичного напрямку
Среда, 19.06.2024, 17:48

Центр допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання. ДЮВПК"Сатурн"

УВАГА! Матеріали викладено лише для ознайомлення

Главная » Файлы » Гра "Сокіл" ("Джура")

З магання 15.02.19
30.01.2019, 20:07

Програма

проведення районного змагання з військово-туристського багатоборства

I. Мета змагань

Змагання з військово-туристського багатоборства (надалі Змагання) проводяться на виконання розпорядження голови Житомирської райдержадміністрації від 17 січня 2019 р. №12 «Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення у 2019 році Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав», відповідно до Плану роботи відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської райдержадміністрації та з метою виховання патріотичної свідомості молоді, пропаганди та популяризації військово-прикладних видів спорту, підвищення навиків безпечної життєдіяльності, напрацювання практичних вмінь та навичок, технічної та тактичної майстерності молоді, виявлення сильніших команд району.

II. Час і місце проведення змагань

Змагання проводяться 15 лютого 2019 року, з 10.00 на території Житомирського району, смт. Новогуйвинське (Новогуйвинська гімназія).

III. Керівництво змаганнями

Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань покладається на відділ освіти , національно-патріотичного вихованяя, молоді та спорту Житомирської райдержадміністрації. Безпосередня організація та проведення змагань покладається на адміністрацію Новогуйвинської гімназії, ДЮВПК «Сатурн» та головну суддівську колегію (ГСК).

IV. Учасники змагань

 

У змаганнях беруть участь команди загальноосвітніх навчальних закладів, громадських об`єднань відповідного спрямування що подали заявку.

Склад команди: 5 чоловік, 4 основні учасники (в тому числі не менше 1 дівчини), 1 керівник кооманди. Вік учасників від 12 до 17р.

 

V. Порядок і строки подачі заявок

1. Організаційний комітет представляє програму проведення Змагань за два тижня до визначеної дати проведення Змагань.

2. Адміністрація загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, керівники громадських організацій військово-патріотичної спрямованості за 5 днів до початку Змагань надсилають до Організаційного комітету (saturn_club@i.ua) попередню заявку про участь у Змаганні. Іменна заявка, завірена підписом керівника та печаткою закладу подається безпосередньо на Змаганні.

3. Обробка та захист персональних даних учасників здійснюються відповідно до чинного законодавства України.

VІ. Програма змагань

- Стрільба з пневматичної гвинтівки з положення сидячи - 2 чол; Вправа виконується з відстані 10 м по мішені «№ 4», 3 пробних, 5 залікових .

- Збирання-розбирання макету автомата Калашникова – 1 чол ; Вправа виконується з урахуванням часу і відсутності помилок. До помилок відносять: пересмикування затворної рами з приєднаним магазином, падіння деталей зі столу. За кожну помилку додається 10 с до загального часу

- Спорядження магазина автомата Калашникова –– 1 чол ; Вправа виконується з урахуванням часу.

- Долікарська допомога - 4 чол; Учасники відповідають на теоретичні питання , виконують практичне завдання, демонструють навички реанімаційних дій на манекені.

- Долання смуги перешкод – 4 чол; Учасники долають туристську смугу перешкод з етапів: переправа по жердинам, маятник, підлаз, переправа по купинам, переправа постраждалого за допомогою палиці, гусячий крок (етапи відповідно Положення про військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»)

  • Перетягування линви – 4 чол Змагання проводиться відповідно до Положення про військовопатріотичну гру «Сокіл» («Джура»).
  • комітет залишає за собою право вносити зміни до Программи у бік спрощення. Форма одягу учасників – спортивна. Зброя, набої, спеціальне обладнання надаються організаторами.
Категория: Гра "Сокіл" ("Джура") | Добавил: Saturn
Просмотров: 430 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Скачивание доступно после несложной регистрации.
[ Регистрация | Вход ]
  • Етапи районного змагання "Сокіл"( "Джура") (59)
  • Спальники і гідрокостюми (3)