Клуб "Сатурн" запрошує молодь до занять у гуртках військово-патріотичного напрямку
Суббота, 18.11.2017, 22:17

Дитячо-юнацький військово-патріотичний клуб "Сатурн"

Главная » 2014 » Май » 5 » УВАГА!!! Переможці І туру конкурсу "Безпека в житті-життя у безпеці"
22:03
УВАГА!!! Переможці І туру конкурсу "Безпека в житті-життя у безпеці"

Увага!!! Шановне журі визначило переможців І туру конкурсу "Безпека в житті-життя у безпеці". 

Роботи переможців в оригинальному вигляді, відповідно Положення представляються у НМЦ ЦЗ та БЖД Житомирської обл. (м.Житомир, вул. Театральна 17/20) до 19 травня 2014р.

Роботи, оформлені не у відповідності до Положення не розглядатимуться !

Переможці І туру конкурсу дитячої творчості

 "Безпека в житті- життя у безпеці" 2014р.

Презентація

  1. Поплавська Ольга – 11р.  «Обирай майбутнє без тютюну», м. Житомир;
  2. Бойко Таїса – 15 р.  «Ми обираємо здоров’я, ми обираємо життя», ліцей №25  м. Житомир;
  3. Пакляченко Галина – 14р.  «Переможемо туберкульоз разом», ЖЕЛ №24;
  4. Шевчук Тарас – 12р.,  «Комфортно там, де безпечно» ЖЕЛ №24;
  5. Гоша Тетяна – 11р., «Безпека на дорогах і транспорті» ЗОШ №8м. Житомир;
  6. Дроган Анастасія – 10р. «Правила пожежної безпеки» ЗОШ №11м. Бердичів;
  7. Лонська Анна – 7-А кл. смт Іршанськ, Володар-Волинський  р-н;
  8. Загородня Катерина – 15р. «Безпека у натовпі» Житомирський р-н;
  9. Порада Ярослав «Рятувальники очима дітей» Іванопільська гімназія Чуднівський р-н;

Відеофільм

  1. Тичина Олександр, Красуцький Олександр, Побідаш Дарина ЖМГГ №23$
  2. Корзун Олена – 13р. «Діти за мир і безпеку життя» Чуднівський р-н;

                                                           ЛІТЕРАТУРНИЙ НАПРЯМ

Вогонь і Вода. Стужук Дарина. ЗОШ № 7 Коростень

 «Легко запалити – важко загасити!!»  Гопкало Тетяна Леонідівна  учениця 8-А класу

 Бердичівського загальноосвітнього  навчально-виховного комплексу № 4 

«Вогонь наш друг, вогонь – наш ворог»Янковська Вероніка Романівна,  учениця 6-Б класу

 Бердичівського загальноосвітнього  навчально-виховного комплексу № 4 

Копчук ОльгаСтрієвська ЗОШ Новоград-Волинський р-н

НОМІНАЦІЯ МАЛЮНОК:

Кухта Діана Житомирський р-н

Супруненко Аркадій Чуднівський р-н

Ковальчук Анна Червоноармійський р-н

Давидюк Тетяна Червоноармійський р-н

Савенець Тетяна Попільнянський р-н

Сабадаш Андрій Попільнянський р-н

Іщук Юрій Попільнянський р-н

Дібро Альона Попільнянський р-н

Лисюк Максим Нов.-Волинський р-н

Боженко Юлія Нов.-Волинський р-н

Шадура Максим Лугинський р-н

Лукиша Ольга Лугинський р-н

Кищук Анатолій Лугинський р-н

Боровська Марія Лугинський р-н

Кравченко Богдан Лугинський р-н

Северин Марія Вол.-Волинський р-н

Слинюк Діана Вол.-Волинський р-н

Залуцька Надія Баранівський р-н

Іванова Анастасія Баранівський р-н

Славиковський Михайло м.Новоград-Волинський

Цалко Мирослав м.Новоград-Волинський

Лубчук Андрій м.Коростень

Барановська Ірина м.Коростень

Яковенко Аліна м.Коростень

Закусило Артем м.Коростень

Андрієнко Юлія м.Коростень

Нуянзіна Олександра м.Коростень

Сергєєва Аліна м.Коростень

Гузенко Юлія м.Коростень

Хомутовська Марина м.Коростень

Крамаренко Ліза м.Коростень

Бобер І.М. м.Коростень

Ковальчук О.А. м.Коростень

Комарчук Ольга м.Коростень

Савчук Нікита м.Коростень

Саакян Анна м.Житомир

Шарова Валерія  м.Житомир

Катеринчук Діана м.Житомир

Шевчук Анастасія м.Житомир

Жек Анастасія м.Житомир

Орловська Дарія м.Житомир

Бондар Зоряна м.Житомир

Березюк Вікторія м.Житомир

Трукоз Анастасія м.Житомир

Шевченко Тетяна м.Житомир

Кучерук Іван м.Житомир

НОМІНАЦІЯ ПЛАКАТ

Супруненко Аркадій Чуднівський р-н

Липська Оксана  Лугинський р-н

Панасюк Іванна Брусилівський р-н

Панасюк Юлія Брусилівський р-н

Пухальська Ілона Брусилівський р-н

Вергун Богдан Брусилівський р-н

Побережець Кирил Бердичівський р-н

Золотунець Діана  Бердичівський р-н

Бабська Анастасія м.Коростень

Павлюк Валерія м.Коростень

Нагорнюк Ніна м.Коростень

Безпальчук Маргарита м.Коростень

Мельник Анастасія м.Коростень

Гурток "Школа безпеки" ЗОШ №16 м.Житомир (Визначте Автора!)

Роздобудова Валерія м.Житомир

"Екологічна безпека" м.Житомир (Визначте Автора!)

НОМІНАЦІЯ ФОТО

Порада Ярослав Чуднівський р-н

"Убережемо планету від сміття" Лугинський р-н (Визначте Автора!)

Шаманов Іван м.Житомир

Бойко Юлія Житомирський р-н

Мистецький напрям. Фотографія. 4 -А клас .10 років Романівський р-н (Визначте Автора!)

7-б клас Романівський р-н (Визначте Автора!)

Зелинська Олеся Вол.-Волинський р-н

Лобашов Дмитро Вол.-Волинський р-н

ПОРОБКИ З КАРТОНУ

Матвійчук Володимир м.Житомир

Данилюк Никита м.Житомир

Черняєв Артем м.Житомир

КОЛАЖ

Павловська Катерина Попільнянський р-н

Кауркіна Аліна, Солуянова Юлія Попільнянський р-н

КРОСВОРД

Осадчева Тетяна Попільнянський р-н

Коченков Андрій Попільнянський р-н

Кухта Сніжана Попільнянський р-н

Сіренко Микола Попільнянський р-н

Ковальчук Олександр Баранівський р-н

Лавренова Вероніка м.Бердичів

Орлівська Анастасія м.Житомир

Кирилова Кристина м.Житомир

Костюк Іван  м.Житомир

КВІЛІНГ

Балоненко Ірина Попільнянський р-н

Мостіпака Ірина м.Житомир

Білоусова Аня м.Житомир

М'ЯКА ІГРАШКА

Заєць Дарія м.Житомир

Грановська Олеся  м.Житомир

Вишневська Світлана м.Житомир

ЛІПЛЕННЯ

Толоконнікова Єлізавета м.Житомир

ОРІГАМІ

Радченко Єлізавета м.Житомир

АПЛІКАЦІЯ

Столяренко Дарина, Тузюк Єлізавета м.Житомир

Ткач Іван м.Житомир

Нечипорук Арсеній Черняхівський р-н

Маташ Валерія Попільнянський р-н

Неверець Анастасія Попільнянський р-н

БІСЕР

Фостій Карина Черняхівський р-н

Ниткографія

Ястрембович Павліна Черняхівський р-н

ВИПИЛЮВАННЯ

Терещук Денис Житомирський р-н

ВІРШ

Внук Богдана Житомирський р-н

Грищенко Олександра Житомирський р-н

Порада Ярослав Чуднівський р-н

Данилюк Назар Романівський р-н

Розовенко Валерія Попільнянський р-н

Годованець Юлія  Попільнянський р-н

Омелянчук Арсен Лугинський р-н

Омелянчук Костянтин Лугинський р-н

Биканова Валерія Баранівський р-н

Степанюк Наталія Баранівський р-н

Біляченко Олена м.Житомир

Переможці у номінаціях розповідь, презентація, відео будуть визначені до 07.05

З повагою, Оргкомітет

Просмотров: 569 | Добавил: Saturn | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 6
4  
Скажіть , будь ласка, чи будуть якось ці діти відзначені?

6  
Шановна Svetlana , роботи переможців І (заочного) туру представляються для участі у ІІ турі(див. Положення).
Конкурсна комісія розгляне представлені роботи і оголосить результат, визначить дату і формат церемонії нагородження.

3  
Доброго дня шановні організатори конкурсу! Серед переможців у номінації кросворд у Вас є помилка. Лавренова Вероніка представляє місто Бердичів, а не Житомир.
Дякую.

5  
Дякую.Виправлено

2  
Дякуємо за інформацію!!!

1  
Дякуємо!!!!

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
  • Етапи районного змагання "Сокіл"( "Джура") (59)
  • Спальники і гідрокостюми (3)