Центр ДП та ВПВ запрошує молодь до занять у гуртках військово-патріотичного напрямку
Понедельник, 14.06.2021, 18:50

Центр допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання. ДЮВПК"Сатурн"

Главная » 2017 » Декабрь » 1 » Ми це зробили!
10:26
Ми це зробили!

Ми це зробили!! Сподіваюсь що «Крига скресла», як казав О.Бендер.

Прихильникам «демілітаризації» освіти пропоную переглянути фоторепортаж і знайти хоч одне незацікавлене обличчя. Ми навчаємо володіти зброєю не для формування майбутнього «кіллера» а для виховання впевненої у собі, здатної захиститися і захистити особистості.

30 листопада у спорткомплексі «Динамо» відбулися змагання серед допризовної молоді зі стрілецького багатоборства на честь Дня Збройних сил України.

Проект реалізує за грантові кошти від ОДА громадська організація «Сатурн». Про це Житомир.info http://www.zhitomir.info/news_170709.html розповів директор дитячо-юнацького військово-патріотичного клубу «Сатурн» Ігор Єпіфанцев.

«Сьогодні ми вперше за багато років проводимо змагання зі стрільби з малокаліберної зброї серед допризовної молоді. Ці змагання організовані за грантові кошти, які виграв клуб «Сатурн». Мета – випробування допризовної молоді зі стрільби, і популяризація стрілецької справи. На даний момент у нас зареєстровано 20 команд по 3 учасника плюс дорослий представник. Тобто на даний момент у нас вже є 80 учасників: двоє виконують вправу стрільби з малокаліберної гвинтівки з положення лежачи на відстань 50 метрів, і один спортсмен виконує вправу стрільби з малокаліберної зброї відстань 25 метрів», - розповів Ігор Єпіфанцев.

Також під час заходу молоді продемонстрували різні зразки озброєння для дітей. ДЮВПК «Сатурн», організатори змагань, всі учасники висловлюють подяку ГУНП у Житомирський області та безпосередньо підполковнику поліції Лисогору А.В. за організацію показу зразків зброї.

Кращий результат у загальному заліку показали стрільці Іванівської загальноосвітньої школи, також у фінал вийшла команда ДЮВПК «Сатурн». Фіналісти будуть захищати честь району на обласних змаганнях зі стрілецького багатоборства на сесть Дня Збройних Сил України, що відбудуться 05грудня 2017 року на базі ФОК «Динамо»

 

Просмотров: 640 | Добавил: Saturn | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
  • Етапи районного змагання "Сокіл"( "Джура") (59)
  • Спальники і гідрокостюми (3)